Більшість росіян хочуть відправити біженців з Донбасу назад додому - Україна - dt.ua

Більшість росіян хочуть відправити біженців з Донбасу назад додому

29 вересня, 2014, 12:48 Роздрукувати

Росіяни вважають, що біженців з Донбасу вже занадто багато. Хотіли б відправити назад.

Росіянам набридли біженці з Донбасу

Думка громадян Росії про необхідну політицу влади щодо біженців з Донбасу за останні місяці сильно змінилося, свідчить вересневий опитування ВЦВГД.

Так, помітно скоротилася частка росіян, якы висловлюються за забезпечення біженців всім необхідним і створення сприятливих умов проживання (з 50% в липні до 40% у вересні).

А про те, що слід відправити біженців назад, як тільки для цього складуться сприятливі обставини, сьогодні говорять 45% опитаних (у липні - 39%). 7% висловлюються за припинення прийому біженців на російській території і швидку відправку вже прибулих назад.

Про те, що в їх населеному пункті є біженці, повідомляють дві третини опитаних (67%), в тому числі 29% вважають, що чисельність приїжджих з сусідньої держави велика, а 38% - що їх не так вже багато. Велику кількість біженців спостерігають, насамперед, жителі великих міст (52%). П'ята частина опитаних (18%) вважає, що в їхньому рідному місті/селищі зовсім немає колишніх жителів Донбасу (серед селян - 43%, серед москвичів і петербуржців - 2%).

Читайте також: Запущен сайт, де біженці з Донбасу можуть дізнатися долю своїх будинків

Ініціативу спрощення процедури отримання громадянства для українських біженців підтримують 53% (серед респондентів, не відзначають їх присутності в рідному місті/селищі - 66%, серед опитаних, які вважають, що їх багато - 41%). "Проти" висловлюється третина респондентів (36%), і в першу чергу, ті, хто відзначає великий приплив біженців у своєму регіоні (48%).

Ініціативне всеросійське опитування ВЦВГД проведено 20-21 вересня 2014 року. Опитано 1600 чоловік в 130 населених пунктах в 42 областях, краях і республіках Росії. Статистична похибка не перевищує 3,4%. !zn

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №38, 12 жовтня-18 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >