Новини України - Українці виступають за припинення перемиря в зоні АТО - соцопитування - Україна - dt.ua

Більше третини українців виступає за припинення перемир'я в зоні АТО

20 листопада, 2014, 10:37 Роздрукувати

Кількість українців, які підтримують скасування перемир'я і завершення АТО збільшилася з жовтня на 14% і склала 36%.  

Українці виступають проти перемир'я

Близько 36% опитаних вважають, що необхідно скасувати перемир'я і завершити АТО до повного відновлення української влади на всьому Донбасі.

Про це свідчать результати опитування Соціологічної групи "Рейтинг", проведеного в період з 6 - 13 листопада 2014 серед двох тисяч респондентів. Помилка репрезентативності дослідження - не більше 2,8%.

Також, соцопитування продемонстрував, що 21% українців підтримує надання більш широких економічних і гуманітарних повноважень регіону, ще 17% - за надання цим територіям самостійності, федеративного статусу краю, але залишити у складі України, ще 9% - за відділення цих територій від України. Не визначилися - 17%.

У порівнянні з опитуванням за жовтень, зросла підтримка скасування перемир'я і завершення АТО (з 22 до 36%) і зменшилася кількість невизначених з даного питання (з 27 до 17%). Більше скасування перемир'я і завершення АТО підтримують на Заході, відділення цих територій від України - на самому Донбасі.

Також, згідно з результатами дослідження, 43% респондентів позитивно ставляться до підписання перемир'я з представниками так званих "ДНР" і "ЛНР", стільки ж (44%) - негативно, не визначилися - 13%. Порівняно з жовтнем, зменшилася кількість прихильників підписання перемир'я (з 53 до 43%), в той же час зросла кількість його супротивників (з 33 до 44%).

Разом з цим, більшість респондентів (71%) не підтримують ідею відокремлення територій, контролюючих "ДНР" і "ЛНР", від України, одночасно, кожен п'ятий виступає за відділення, кожен десятий - не визначився.

Читайте також: "Перемир'я" обійшлося Маріуполю в 20 українських військових

Для порівняння, згідно з проведеним у серпні Українським інститутом соціальних досліджень імені Олександра Яременка спільно з Центром "Соціальний моніторинг" опитуванням, більшість українців (57%) заявили, що АТО на Донбасі повинна завершитися негайно і її проведення слід віддати перевагу пошук компромісів і мирне врегулювання. Третина (34%) опитаних тоді заявили, що АТО потрібно продовжувати, а кожен десятий респондент завагався з відповіддю.

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №38, 12 жовтня-18 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >