Всесвіт - Знайдено можливі докази існування паралельного Всесвіту - Технології - dt.ua

Знайдено можливі докази існування паралельного всесвіту

2 листопада, 2015, 13:15 Роздрукувати

Астрономи виявили сяйво, яке може бути наслідком зіткнення з іншим всесвітом.

Знайдено можливі докази існування паралельного Всесвіту

Аналізуючи дані, отримані за допомогою обсерваторії Планка, дослідник з Каліфорнії виявив загадкові спалахи, які можуть виявитися свідченням зіткнення нашого Всесвіту з іншим. Повідомлення про це було опубліковано виданням New Scientist.

Світіння було виявлено дослідником під час аналізу карти реліктового випромінювання, яке також називають "Луною Великого вибуху". Згідно до існуючих на даний час космологічних теорій, таке зіткнення двох Всесвітів цілком можливо, оскільки наш Всесвіт є лише однією з багатьох "мильних бульбашок" всесвітів, які були утворені в результаті розширення космічного простору після Великого вибуху.

За словами Алана Гута з Массачусетського технологічного інституту, "більшість версій розглядають розширення як вічний процес, в результаті якого утворюється безліч кишенькових всесвітів".

Читайте також: Хокінг назвав чорні діри воротами в інші всесвіти

Енергія, яка зосередилася в космосі, стимулює розширення, яке приймає різні форми. Якщо в одному місці розширення припиняється, то в інших космічних просторах воно триває, утворюючи все нові й нові "мильні бульбашки" всесвітів.

На думку вчених, фізика "мильних бульбашок" розрізняється. Одні з них можуть припинити існування вже через кілька секунд після існування. Інші ж можуть розвиватися так само, як наш Всесвіт.

Раніше вчені знайшли нові докази того, що наш Всесвіт припинить своє існування приблизно через 22 мільярди років в результаті Великого розривуВсесвіт "помре" в результаті прискореного розширення, що призведе до розпаду матерії.

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Останній Перший Популярні Усього коментарів: 1
Випуск №1281, 8 лютого-14 лютого Архів номерів | Зміст номеру < >