Запах кави сприяє підвищенню інтелектуальних здібностей – вчені

Поділитися
Запах кави сприяє підвищенню інтелектуальних здібностей – вчені Запах кави дозволяє краще впоратися з тестами з алгебри © truekyiv.com
Запах кави дозволяє краще справлятися із завданнями з алгебри.

Вчені з Технологічного інституту Стівенс заявили про те, що запах кави сприяє підвищенню інтелектуальних здібностей і може, зокрема, допомогти впоратися із завданнями з алгебри. Як повідомляє MedicalXpress, згідно з висновками вчених, запах кави дозволяє краще впоратися із завданнями стандартизованого тесту GMAT для тих, хто вступає до бізнес-шкіл.

"Справа не тільки в тому, що запах кави покращує аналітичні здібності, що саме по собі цікаво. Справа в тому, що учасники експерименту були впевнені в тому, що будуть справлятися із завданнями краще, що, принаймні частково, дозволило їм покращити результати", - заявила голова групи дослідників Адріана Маджаров.

У ході дослідження вчені стежили за тим, як 100 студентів, які були об'єднані у дві групи, справляються із завданнями тесту GMAT. Одна група проходила тест у приміщенні, у якому був присутній запах кави, а друга – в приміщенні без запахів. Показники групи, яка відчувала запах кави, виявилися істотно вищими.

Під час другого етапу дослідження вчені попросили 200 осіб заповнити опитувальники, описавши, як, на їхню думку, різні запахи впливають на діяльність людей. На думку учасників опитування, аромат кави повинен підвищувати пильність і енергійність, а також збільшувати продуктивність і покращувати виконання різних завдань.

На думку вчених, вплив запаху кави можна пояснити ефектом плацебо.

Раніше повідомлялося про те, що вчені винайшли універсальні ліки від хвороб мозку. Ці ліки розбивають бляшки в мозку у мишей, заражених хворобою Альцгеймера або Паркінсона, і покращують когнітивні і запам'ятовуючі функції мозку тварини.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі