Юрій Мільнер виділить 100 мільйонів доларів на пошуки позаземних цивілізацій

Поділитися
Юрій Мільнер виділить 100 мільйонів доларів на пошуки позаземних цивілізацій Юрій Мільнер © Forbes.ru
Про це співвласник інтернет-компаній DST Global і Mail.ru Group і повідомив на прес-конференції в Лондоні.

Юрій Мільнер, співвласник інтернет-компаній DST Global і Mail.ru Group, розповів, що виділить щонайменше 100 мільйонів доларів у наступні десять років на те, щоб знайти ознаки існування позаземних цивілізацій. Таку заяву він зробив на прес-конференції за участю Стівена Хокінга в Лондоні, повідомляє The New York Times.

Програма, названа Breakthrough Listen, стане одним з найбільших капіталовкладень в пошуки інопланетних цивілізацій за весь час проведення досліджень, названих "Пошуки позаземного розуму". Ці кошти допоможуть астрономам вивчити найближчі 1000 зірок і виявити на них існування лазерів, навіть якщо їх світло не буде яскравіше світла звичайної 100-ватної лампочки. Вони також зможуть забезпечити тривалий час вивчень за допомогою потужного телескопа.

В команду дослідників увійдуть Стівен Хокінг, Френк Дрейк, королівський астроном Мартін Джон Ріс, Пітер Уорден, колишній керівник Дослідницького центру Еймса (НАСА), астроном Джеффрі Марсі (чемпіон за кількістю відкритих екзопланет) і продюсер Енн Друян, вдова Карла Сагана.

Читайте також: Людство не переживе наступне тисячоліття, якщо не покине Землю – Хокінг

Мільнер також оголосив конкурс з бюджетом в 1 мільйон доларів, який отримав назву Breakthrough Message, на написання повідомлення, яке можна було б передати за межі Землі, за умови, що його точно хтось отримає.

За попередніми даними третина з виділених 100 мільйонів піде на будівництво нового приймального обладнання, третина – на те, щоб найняти астрономів, а решта – на час проведення спостережень.

Раніше Юрій Мільнер спільно з одним із засновників Google Сергієм Бріном, Джеком Ма і Кеті Занг з китайського гіганта інтернет-торгівлі Alibaba, а також засновником Facebook Марком Цукербергом заснував премію за проривні досягнення Breakthrough Prizes.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі