Вищому керівництву ООН порекомендували відмовитися від листування в WhatsApp

Поділитися
Вищому керівництву ООН порекомендували відмовитися від листування в WhatsApp WhatsApp втрачає позиції через незахищеність інформації © r-e-e-d.com
Додаток визнано сумнівним через слабку захищеність переданої інформації

Додаток WhatsApp визнано небезпечним для спілкування, якщо люди хочуть зберегти конфіденційність своїх повідомлень. Тим більше це стосується офіційних організацій і службового листування.

Вищому керівництву ООН порекомендували відмовитися від користування додатком WhatsApp для робочих листувань. Про це заявив заступник офіційного представника Генерального секретаря ООН Фархан Хак, передає ZIK з посиланням на повідомлення UN.

Як зазначається, таке рішення було прийнято у зв'язку із сумнівами у захищеності цього додатку, як механізму передачі інформації.

"На даний момент вищому керівництву ООН було рекомендовано не використовувати WhatsApp як незахищений механізм комунікації. Так що ні, я не думаю, що генеральний секретар використовує його", - заявив Фархан Хак.

Нагадаємо, раніше компанія Facebook подала судовий позовпроти ізраїльської фірми NSO Group через використання програми WhatsApp для стеження за користувачами мережі.

Окрім цього, з 31 грудня для користувачів смартфонів на базі Windows Phone було припинено доступ до користування месенджером WhatsApp. Також було заплановано припинити підтримку цього додатку для власників пристроїв на базі Android і iOS, зокрема версій Android 2.3.7 і старших та iOS 8 і старших.

на тлі вирування дискусій Міжнародна асоціація конференц-перекладачів (AIIC), найбільше у світі професійне об'єднання усних перекладачів, опублікувала спеціальну заяву, в якій нагадала, що принципи конфіденційності інформації, а отже - і неможливість викликати перекладачів для надання показань, закріплені в Кодексі професійної етики і є основоположними умовами перекладацької діяльності.

Про це у своїй статті для DT.UA пише Євгенія Габер, заступник директора Дипломатичної академії України ім. Г. Удовенка. За її словами, ця заява прозвучала на підтримку ще однієї, цього разу вже польської колеги, що теж несподівано отримала повістку в суд.

"Суспільство, в якому ніхто не довіряє нікому, не може розвиватися нормально. Як засвідчила практика, досягти суспільного блага ціною індивідуальних свобод ще ніколи не вдавалося. Час би про це згадати. Інакше наступним у календарі після 2019-го може стати 1984-й", - підкреслює заступник директора Дипломатичної академії.

Детальніше про приховані домовленості лідерів і відповідальність перекладачів читайте у статті Євгенії Габер "Коли мовчання - знак незгоди" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі