Вчені звинуватили імунну систему в розвитку хвороби Альцгеймера

Поділитися
Вчені звинуватили імунну систему в розвитку хвороби Альцгеймера У розвитку хвороби Альцгеймера винен імунітет людини
Імунітет людини захищається від "неполадок" в організмі.

Вчені з Університету Кардіффа в Уельсі заявили про те, що виявили потенційну причину розвитку хвороби Альцгеймера. На думку дослідників, у розвитку захворювання винен імунітет людини, який таким чином захищається від "неполадок" в організмі. Інформація про це була поширена ВВС.

Традиційно вважається, що за розвиток хвороби Альцгеймера відповідає невелика група генів. За останні кілька років вчені змогли ідентифікувати близько 30 генів, які можуть підвищити або знизити ризик розвитку захворювання. Тепер же дослідники заявили про те, що хвороба може розвиватися через імунітет людини.

Читайте також: Науковцям вдалося виявити загальні причини розвитку діабету й хвороби Альцгеймера

У ході дослідження вчені проаналізували всесвітню базу даних, яка містить в собі інформацію про 90 тисяч випадків хвороби. На думку вчених, в мозку існує особлива функція, що допомагає йому розвиватися, проте з віком у деяких людей вона починає працювати в зворотному напрямку, буквально роз'їдаючи мозкові синапси, – зв'язки між нейронами. Зараз дослідники хочуть перевірити, як на цей процес впливають такі чинники, як спосіб життя і фізичні вправи.

Раніше повідомлялося про те, що вчені знайшли універсальні ліки від хвороб мозку, що руйнують бляшки хвороб в мозку пацієнта.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі