Вчені виявили в геномі людини невідоме науці джерело

Поділитися
Вчені виявили в геномі людини невідоме науці джерело В історії людства було три міжвидових схрещування © Naked Science
В історії людства сталися схрещування з неандертальцями, денисівцями і невідомим видом.

Вчені провели аналіз генетичної інформації і заявили про те, що в геномі людини виявлено сліди трьох міжвидових схрещувань: з неандертальцями, денисівцями і з невідомим науці видом. Повідомлення про відкриття було поширено Reuters.

Висновки дослідників були зроблені на підставі аналізу геному 1,5 тисяч осіб. Ознаки успадкування генів від денисівців (від 2 до 4%) були знайдені у жителів Меланезії. Крім того, у меланезійцев були виявлені також сліди генів неандертальців, близько 2%.

У людей, які не вийшли з Африки, успадкування генів неандертальців склало 1,5-4%. У африканців же не було виявлено ні генів неандертальців, ні генів денисівців, оскільки обидва ці види ніколи не бували на африканському континенті.

Читайте також: Сучасна людина обирає собі пару так само, як і неандертальці

Також за словами молекулярного антрополога з Бінгемтонського університету Ендрю Мерівезера, в людському геномі були виявлені ознаки схрещування з ще одним видом, визначити який вчені поки не можуть. Таким чином, за словами вченого, існувало щонайменше чотири види сімейства гомінід.

Раніше вчені встановили, що Homo sapiens почали схрещуватися з неандертальцями 100 тисяч років тому, тобто майже вдвічі раніше, ніж припускали дослідники.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі