Всесвіт - Вчені склали карту цивілізацій, що існували до Великого вибуху - Технології - dt.ua

Вчені склали карту цивілізацій, що існували до Великого вибуху

27 грудня, 2015, 11:03 Роздрукувати

Карта складена на основі аналізу реліктового випромінювання.

© Lenta.ru

вселенная
Цивілізації, що існували до Великого вибуху, могли передавати інформацію через зіткнення чорних дір

Математичної фізики Ваагн Гурзадян з Національної наукової лабораторії імені Артема Алиханьяна в Єревані і Роджер Пенроуз з Оксфордського університету представили карту можливого проживання надцивілізаций, які населяли Всесвіт до Великого вибуху. Результати дослідження були опубліковані авторами на сайті arXiv.org.

У своєму дослідженні вчені розглядали мапу реліктового випромінювання, аномалії в якому інтерпретують як сліди існування у попередньому еоні Всесвіту високорозвинених технологічних спільнот. Дані по реліктовому випромінюванню вчені подають у контексті розробленої ними конформної циклічної космології.

Ця теорія передбачає циклічний розвиток Всесвіту, при якому одна епоха (еон) відокремлюється від іншого Великим вибухом. У теорії Пенроуза і Гурзадяна під Великим вибухом розуміється перетворення всієї маси Всесвіту на енергію, яка супроводжується зміною світу. На думку фізиків, зниклі цивілізації могли передавати інформацію за допомогою зіткнення чорних дір.

Читайте також: Вчені перевірили гіпотезу про "голографічний" Всесвіт

Необхідність у таких діях вчені пояснюють кількома причинами. По-перше, цивілізації попереднього еону за допомогою своїх послань, можливо, намагалися попередити спільноти сучасного еону про свою долю і таким чином дати їм деякі настанови. По-друге, послання від надцивілізацій могло містити необхідні для виникнення життя дані (у рамках гіпотези інформаційної панспермії).

Раніше вчені знайшли можливі докази існування паралельного всесвіту. Дослідник з Каліфорнії виявив загадкові спалахи, які можуть виявитися свідченням зіткнення нашого Всесвіту з іншим. Згідно до існуючих на даний час космологічних теорій, таке зіткнення двох всесвітів цілком можливе, оскільки наш Всесвіт є лише однією з багатьох "мильних бульбашок" всесвітів, які були утворені в результаті розширення космічного простору після Великого вибуху.

За матеріалами: Lenta.ru /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >