Вчені розкрили нові подробиці появи життя на Землі

Поділитися
Вчені розкрили нові подробиці появи життя на Землі Вчені розкрили механізм формування рібонуклеотидів
Дослідники розкрили механізм, за допомогою якого формуються окремі елементи РНК.

Вчені з Університетського коледжу Лондона розкрили механізм, за допомогою якого виникли окремі елементи РНК - рібонуклеотиди. За словами вчених, цей процес був необхідний при формуванні першої в світі РНК, яка була попередником життя на Землі. Про відкриття вчених повідомляється на сайті Phys.org.

Нуклеотиди являють собою молекули, які діляться на два класи: пурини і піримидини. Раніше вважалося, що ці групи не могли утворитися разом, оскільки умови їхнього синтезу несумісні. Однак результати нової роботи показали, що молекули 8-оксо-аденозин і 8-оксо-інозин, є пуринами, можуть формуватися в тому ж середовищі, що й піримидини. Ці сполуки, ймовірно, грали важливу роль в появі перших нуклеїнових ланцюжків ще до появи "канонічних" нуклеотидів, тобто містять азотисті основи А, U, G або С.

У майбутньому вчені планують з'ясувати, чи можуть ланцюжки з 8-оксо-пуринів кодувати послідовність білка, що підтвердить їх можливу участь у формуванні РНК-світу.

Раніше повідомлялося про те, вчені провели дослідження, результати якого допомогли їм виявити групу генів, видалення яких призводить до різкого збільшення тривалості життя. Вчені сподіваються в майбутньому створити препарати, які будуть придушувати роботу деяких генів і таким чином продовжувати життя.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі