У нашого Всесвіту може існувати дзеркальний двійник - вчені - Технології - dt.ua

Вчені припустили існування "двійника" нашого Всесвіту зі зворотним плином часу

8 січня, 2019, 10:47 Роздрукувати

Наш Всесвіт може бути лише "дзеркальним відображенням" паралельного світу.

Наш Всесвіт може бути відображенням паралельного

Вчені з Інституту теоретичної фізики заявили про те, що у нашого Всесвіту може існувати "двійник" з антиматерії, в якому час тече у зворотний бік. Як повідомляє "Русская служба Би-би-си", на думку дослідників, наш Всесвіт може бути лише "дзеркальним відображенням" паралельного світу, що створений з антиматерії і мчить у зворотному напрямку від Великого вибуху за шкалою часу.

Модель, запропонована канадськими вченими, передбачає, що в момент Великого вибуху були утворені два "симетричні" всесвіти. У першому з них, нашому, час тече звичним для нас способом, а інший, дзеркальний, з такою ж швидкістю віддаляється в минуле.

Згідно з прийнятою на сьогоднішній день теорією, наш Всесвіт з'явився в результаті Великого вибуху і з тих пір, протягом 14 мільярдів років, поступово розширюється і охолоджується. З елементарних частинок поступово були утворені атоми, а з них – вся відома речовина.

Еволюцією Всесвіту і її властивостями займається космологія, заснована на загальній теорії відносності Ейнштейна і Стандартній моделі. Проте ні та, ні інша не можуть пояснити, чому, наприклад, у видимій частині Всесвіту так багато речовини і так мало антиречовини - адже в теорії їх повинно бути порівну.

Нова гіпотеза, запропонована канадськими вченими, дозволяє пояснити всі спостережувані події, не порушуючи існуючих теорій. Відповідно до нової моделі, Великий вибух став точкою симетрії, по різні сторони якої Всесвіт і Антивсесвіт розлетілися в часі. Точно так само, як одночасно з народженням електрона у вакуумі на світ з'являється його античастинка позитрон.

Прорахувавши всі можливі пари, фізики прийшли до висновку, що Антивсесвіт повинен бути надзвичайно схожим на нашу. Проте не є її точною копією (в повній відповідності з квантовим принципом невизначеності).

Читайте також: Вчені виявили найяскравішу галактику у Всесвіті

Раніше повідомлялося про те, що вчені виявили загадкові спалахи, які можуть бути доказом існування паралельного Всесвіту. Світіння було виявлено під час аналізу карти реліктового випромінювання, яке також називають "Луною Великого вибуху".

За матеріалами: Русская служба Би-би-си /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1288, 28 березня-3 квітня Архів номерів | Зміст номеру < >