В інтернеті з'явився другий витік Windows 8 - Технології - dt.ua

В інтернеті з'явився другий витік Windows 8

26 квітня, 2011, 07:15 Роздрукувати

Тестери і партнери Microsoft «​​зливають» в інтернет попередні версії Windows 8, призначені виключно для внутрішнього тестування. Сама ж корпорація Microsoft поки що нічого не заявляла про операційну систему, яка прийде на зміну Windows 7. За останній місяць у відкритому доступі з'явилися дві різні збірки Windows 8.

Попередню версію Windows 8 Milestone 2 build 7955 пропонують користувачі проекту BetaArchiveWeb.com. Раніше у відкритому доступі з'явилася версія Windows 8 Milestone 1 build 7850.

Версії Windows Milestone є ще менш стабільними варіантами, аніж бета-версії операційних систем, тому призначені вони тільки для оцінки і ознайомлення. За інформацією джерел у Microsoft, перша офіційна бета-версія Windows 8 з'явиться не раніше, ніж за кілька місяців.

За даними сайту WinRumors, у нової версії Windows - оновлений інтерфейс, подібний до інтерфейсу останньої версії MS Office. Нова версія ОС запропонує користувачам різні варіанти обміну інформацією, зокрема FTP, системи шарингу файлів, а також технологію хмарної синхронізації файлів, що дозволяє синхронізувати окремі файли, набори файлів і папок між локальними ПК і хмарними сервісами, які пропонують зберігання даних на віддалених серверах.

Окрім того, даний сервіс має інтеграцію з обліковими записами Windows Live, що вказує на можливість майбутніх комерційних пропозицій з виділеного зберігання інформації на серверах Microsoft для користувачів Windows 8.

Користувачі нової версії Windows також отримають можливість гібридного завантаження операційної системи, яка дозволяє швидше завантажити комп'ютер після того, як той був введений у «сплячий режим». Причому у випадку з Windows 8 «режим сну» пропонує більш глибоке відключення ПК, в якому він може перебувати тижнями. Тут операційна система майже повністю вивантажує ядро ​​і безліч бібліотек.

Бета-версії пропонують можливість перенесення операційної системи на USB-носії. Поки невідомо, чи збережеться ця опція у кінцевій версії, але практично всі настільні Linux-дистрибутиви таку можливість вже пропонують.

Windows 8 також містить у собі кілька оновлених старих можливостей. Так, Диспетчер завдань став більш детальним, а користувачі отримали більше можливостей з управління відкритими файлами і працюючими програмами.

Як очікується, фінальна версія Windows 8 вийде у кінці 2012 року.

За матеріалами: /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1277, 11 січня-17 січня Архів номерів | Зміст номеру < >