«Укрзалізниця» створить вертикально інтегровану систему управління рухом потягів - Технології - dt.ua

«Укрзалізниця» створить вертикально інтегровану систему управління рухом потягів

11 листопада, 2011, 10:44 Роздрукувати

Головне управління перевезень «Укрзалізниці» вдосконалює диспетчерське управління рухом потягів. В даний час передбачається створення вертикально інтегрованої системи управління перевізним процесом, заснованої на максимальній централізації.

© Андрій Товстиженко, ZN.UA

Як повідомляє прес-служба «Укрзалізниці» з посиланням на начальника технічного управління Головного управління перевезень Ніну Липовець, Головний центр управління рухом потягів (ГЦУП) буде створено в Києві. На залізницях буде створено регіональні центри (РЦУП). У свою чергу до їхнього складу увійдуть районні центри. На початковому етапі дорожні центри планується включити у структуру залізниць, а на Головний центр будуть покладені завдання з управління рухом потягів на основних транспортних напрямках.

Н.Липовець підкреслила, що, хоча така реорганізація спричинить зміни у штатному розкладі, однак скорочення штатів не передбачається. «Колектив диспетчерів Головного центру управління доцільно комплектувати із залученням працівників з регіонів. Вони добре знають особливості управління потягами на тих чи інших ділянках залізниць. Без них обійтися проблематично. Тому відбудеться перерозподіл фахівців. Вже зараз ми плануємо залучати з залізниць людей на стажування з перспективою роботи в ГЦУП» - пояснила Н.Липовець.

Більш масштабні зміни очікуються в частині технічного забезпечення. «На даний момент ми закінчуємо аналіз технічної оснащеності, - розповіла Н.Липовець. - На підставі цього аналізу буде розроблено пропозиції щодо впровадження тих чи інших систем. Мова йде про програмне забезпечення і мікропроцесорні системи диспетчерської централізації, - все, що дасть можливість керувати перевезеннями максимально ефективно».

 

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >