Сайт МОЗ США піддався кібератаці – Bloomberg

Поділитися
Сайт МОЗ США піддався кібератаці – Bloomberg Хакери намагалися уповільнити діяльність відомства, однак їм не вдалося домогтися значних результатів © Bloomberg
Кібер-інцидент вичерпано.

Комп'ютерні мережі міністерства охорони здоров'я і соціальних служб США (Department of Health & Human Services) в ніч на понеділок, 16 березня, піддалися кібератаці під час роботи співробітників відомства над стримуванням коронавірусу COVID-19. Про це повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на три анонімні джерела.

За їхніми даними, хакери намагалися уповільнити діяльність відомства, однак їм не вдалося домогтися значних результатів.

"Ми знаємо про кібер-інцидент, пов'язаний з комп'ютерними мережами охорони здоров'я і соціальних служб, і федеральний уряд ретельно розслідує його", – повідомив представник Ради національної безпеки Джон Ульот.

За словами Ульота, фахівці в області кібербезпеки постійно відстежують і вживають відповідних заходів для захисту федеральних мереж від хакерів. Він зазначив, що в даний час сайт міністерства і федеральні мережі працюють нормально.

Раніше Рада національної безпеки (РНБ) США у своєму Twitter спростувала чутки про введення загальнонаціонального карантину. Як уточнює Bloomberg, дане повідомлення було пов'язане з кібератакою на МОЗ і спробою поширення дезінформації.

Міністр охорони здоров'я і соціальних служб Алекс Азар, коментуючи ситуацію з поширенням коронавірусу в США на брифінгу в Білому домі заявив про відсутність погіршення функціонування мереж відомства.

У МОЗ США, Білому домі і СНБ відмовилися коментувати інформацію про інцидент.

Нагадаємо, раніше МОЗ України заявив про те, що ліків від коронавірусу в Україні немає і не варто довіряти шахраям, які продають псевдопрепараты.

Перші ліки від коронавірусу у світі з'являться не раніше ніж за рік. Повідомлялося, що нідерландські вчені одними з перших змогли виявити антитіла до коронавирусу. На основі їх відкриття будуть створювати експрес-тести на виявлення коронавірусу, які люди зможуть використовувати самостійно, а також ліки. Надалі вчені планують залучити до роботи фармацевтичну компанію. Перш, ніж ці ліки запустять у продаж, антитіло має пройти дослідження і перевірки на токсикологічні властивості. Зараз цей процес триває.

Поки ліки створюються, лікарі борються із захворюванням противосимптомными препаратами, для полегшення перебігу хвороби. У Всесвітній організації охорони здоров'я повідомили про те, що процес одужання і відновлення організму людини після інфікування коронавірусом COVID-19 може займати тривалий час.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі