Rolls-Royce розробляє роботів-тарганів для огляду двигунів

Поділитися
Rolls-Royce розробляє роботів-тарганів для огляду двигунів Використання роботів дозволить прискорити процес огляду двигуна © Rolls-Royce
У компанії впевнені, що мініатюрні роботи дозволять прискорити огляд двигунів.

Компанія Rolls-Royce заявила про те, що вона розробляє мініатюрних роботів-тарганів для огляду авіаційних двигунів, якими вона займається. Представники компанії заявили про те, що використання подібних роботів дозволить підвищити якість обслуговування, прискоривши перевірки і усунувши необхідність зняття двигуна для проведення ремонтних робіт, повідомляє CNBC.

Розробкою двигунів Rolls-Royce займається спільно з фахівцями з Гарвардського університету і Університету Ноттінгема. За словами розробників, дизайн роботів буде нагадувати тарганів, а на їхню розробку потрібно ще близько восьми років. Надалі фахівці мають намір встановити на роботів камери і зменшити їх до розміру 15 міліметрів.

Раніше вчені навчили робота сумніватися в правильності вказівок людини. Отримавши наказ, робот не відразу його виконує, а спочатку аналізує свої навички і фізичні можливості виконати наказ. Крім цього розглядається становище робота в системі відносин "начальник-підлеглий": робот "думає", чи має він взагалі виконувати цей наказ. Щоб це сталося, людина, що віддає розпорядження повинна володіти відповідними повноваженнями.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі