Рекомендований ВООЗ рівень фізичного навантаження виявився заниженим - вчені

Поділитися
Рекомендований ВООЗ рівень фізичного навантаження виявився заниженим - вчені ВООЗ рекомендувала занадто низький рівень фізичних навантажень
Рівень фізичного навантаження, необхідний для запобігання розвитку п'яти груп хронічних захворювань, має бути у п'ять-сім разів вищим.

Вчені заявили про те, що рекомендований Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) рівень фізичного навантаження, який повинен допомогти запобігти ризику розвитку п'яти основних хронічних захворювань, є недостатнім, повідомляє The Guardian.

Дослідники встановили, що мінімальний рівень фізичних навантажень, який необхідний для запобігання розвитку інсульту, цукрового діабету, серцево-судинних захворювань, а також раку молочної залози та кишечника, повинен бути у п'ять-сім разів вищим, ніж рекомендований ВООЗ.

Рекомендований ВООЗ рівень фізичних навантажень дорівнює 600 МЕТ-хвилин, що еквівалентно 150 хвилинам швидкої ходьби або 75 хвилин бігу на тиждень. Нові ж дослідження показали, що необхідний для підтримки здоров'я рівень навантажень дорівнює трьом-чотирьом тисячам МЕТ-хвилин на тиждень. Досягти цього рівня можна здійснюючи рутинні дії: 10 хвилин підйому сходами, 15 хвилин прибирання за допомогою пилососа, 20 хвилин занять садівництвом і так далі.

У ході дослідження вчені проаналізували роботи, які були опубліковані в період з 1980 по 2016 рік. Дослідники встановили, що рекомендовані ВООЗ навантаження знижують ризик розвитку хронічних захворювань на 2%, якщо ж збільшити навантаження до 3,6 тисяч МЕТ-хвилин на тиждень, то це призведе до зниження ризику розвитку захворювання на 19%.

Параметр MET (Metabolic Equivalent of Task, метаболічний еквівалент) характеризує відношення рівня метаболізму людини під час фізичної активності до рівня її метаболізму в стані спокою. Відомо, що у порівнянні з людиною в стані спокою помірно активна людина спалює в три-шість разів більше калорій (три-шість МЕТ), а високо активна людина - більш ніж у шість разів.

Раніше дослідники заявили про те, що вживання в їжу волоських горіхів впливає на мікрофлору кишечника таким чином, що знижує ймовірність захворювання на колоректальний рак.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі