NASA створить житловий модуль для запуску місій на Марс

Поділитися
NASA створить житловий модуль для запуску місій на Марс Модуль буде прикріплений до корабля "Оріон" вже в космосі © NASA
Модуль буде пристикований до космічного корабля "Оріон".

NASA планує створити спеціальний житловий модуль, в якому зможуть розміститися астронавти, що летять на Марс. Про це повідомляє портал Popular Science.

Політ на Червону планету займе більше шести місяців, а розмір космічного корабля "Оріон", на якому він буде відбуватися, порівнянний з параметрами мінівена. Це може створити значні незручності для астронавтів, які будуть здійснювати космічний переліт. Для того, щоб вирішити цю проблему, агентство планує створити спеціальний житловий модуль, який буде приєднаний до "Ориону" вже в космосі.

За розрахунками інженерів, розробка модуля обійдеться в 55 мільйонів доларів. Діючий прототип планується створити вже до 2018 року, а у 2020 він буде випробуваний біля Місяця. В реальних умовах польоту на Червону планету модуль буде випробуваний в 2030-х роках.

Серед труднощів, з якими можуть зіткнутися творці житлового модуля, – вимога зберегти малу вагу при необхідності хорошого захисту людей, що знаходяться на борту, від космічного випромінювання. При цьому потрібно буде забезпечити астронавтам NASA ще і високий комфорт.

NASA

Раніше повідомлялося про те, що NASA опублікувало докладний план колонізації Марса. План передбачає активну діяльність за трьома основними напрямками. Перший з них, Earth Reliant, передбачає проведення досліджень на борту МКС. В рамках цього напрямку планується продовжувати роботу по спостереженню за станом людського організму під час довгого перебування в космосі. Другий напрямок, Proving Ground, передбачає проведення робіт з метою створення ефективних технологій маніпулювання об'єктами в умовах далекого космосу. Третій напрямок, Earth Independent, передбачає будівництво незалежної від Землі інфраструктури на поверхні Марса.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі