NASA планує побудувати орбітальну станцію біля Місяця до 2023 року

Поділитися
NASA планує побудувати орбітальну станцію біля Місяця до 2023 року До 2023 року біля Місяця може з'явитися орбітальна станція
Експерти агентства обговорили можливість будівництва станції з представниками інших країн.

Представники NASA і ряд фахівців з РФ, Японії, Канади та Європи обговорили можливість створення постійної місячної бази на орбіті супутника Землі до 2023 року, повідомляється на сайті Планетологічного суспільства.

Місячна база повинна стати заміною Міжнародної космічної станції і бути створена за аналогією з МКС, з тією різницею, що буде обертатися на орбіті Місяця, а не Землі. Станція буде оснащена новішим обладнанням, ніж МКС. Вона буде обладнана повністю автономними системами життєзабезпечення і іонними двигунами.

Станція розглядається в якості проміжної точки для досліджень космосу. Зокрема, вона може бути використана в ході доставки людей на Марс до 2030 року.

Спочатку NASA хоче доставити на орбіту Місяця енергоблок майбутньої станції вагою 8,5 тонн, а також двигуни, частина з яких можуть створити представники Європейського космічного агентства. Фахівці з Канади займуться розробкою "космічної руки", на зразок розробленого ними "Канадарма".

Наступним етапом стане доставка житлових модулів, які будуть розроблені в Японії. Згідно концепції, вони не будуть залежати від поставок води і кисню з Землі.

NASA планує здійснити пілотований політ до Марса до 2030 року.

20 грудня вчені з Північної Дакоти провели випробування прототипів скафандрів, які планувалося використовувати під час висадки на Марс.

Космічний центр NASA розробив два прототипи скафандрів, розроблені для роботи в умовах низької гравітації і невагомості. Скафандри пройшли випробування в умовах американської пустелі, а потім їх перевірка була проведена на симуляторі у Флориді.

Раніше фахівці NASA провели випробування нових теплових екранів для космічних кораблів, які дозволять захистити корабель від спеки під час занурення в атмосферу планети і зробити уповільнення на необхідній висоті під час висадки на Марс.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі