Месенджер Facebook запустив функцію видалення відправлених повідомлень у чаті

Поділитися
Месенджер Facebook запустив функцію видалення відправлених повідомлень у чаті Для видалення повідомлення у користувача є 10 хвилин
Якщо повідомлення надіслано помилково або ви передумали, його можна видалити протягом 10 хвилин.

"Починаючи з сьогоднішнього дня ми запускаємо функцію, за допомогою якої ви зможете легко видалити повідомлення в Messenger, відправлене одній людині, або в групу",- повідомив месенджер Facebook 5 лютого.

Дійсно, в месенджері Facebook з'явилася можливість видалення відправлених повідомлень у чаті. Цю функцію додано до нових версій програми Messenger для iOS і Android, передає Meduza.

Для того, щоб вилучити повідомлення, потрібно два рази торкнутися його на екрані. Протягом 10 хвилин можна буде видалити у спливаючому меню повідомлення - для всіх або тільки заховати від себе.

Facebook повідомив про роботу над можливістю видалення відправлених повідомлень у чатах понад рік тому. Це було зроблено на тлі інформації про те, що засновник Facebook Марк Цукерберг та інші керівники соцмережі можуть видаляти свої повідомлення з чатів так, щоб вони не зберігалися у інших учасників листування.

При цьому у звичайних користувачів до цього моменту була можливість видалити лише власні повідомлення з власного варіанту листування, інші учасники чату продовжували їх бачити.

Facebook Messenger - програма для обміну миттєвими повідомленнями і відео, створена і інтегрована в соціальну мережу Facebook. За даними на кінець грудня 2018 року, близько 2,7 мільярда людей щомісяця користуються мережею сервісів від Facebook, включаючи Instagram, WhatsApp і Messenger.

Ми вже бачимо, що алгоритми таких платформ, як Gooole, Facebook, YouTube дозволяють впливати на судження людей в неймовірних масштабах. Боти коригують реальність або формують альтернативні реальності в Інтернеті. Надможливості алгоритмів відкривають нові горизонти для масштабування інструментів впливу на людину.

Про це у своїй статті для ZN.UA пише Дмитро Кулеба, постійний представник України при Раді Європи. На його думку, стало легко змінювати уявлення людини про те, що правильно, а що ні, що правда, а що фейк, що реально, а що вигадано, що добро, а що зло.

"Дезорієнтація людини і його радикалізація інструментами комунікації розхитують демократію і підсилюють інформований авторитаризм, - зазначає дипломат. - Ці зміни будуть розгойдувати суспільства. Втручання в іноземні вибори через соцмережі, комунікативні та кібератаки на системи - яскравий приклад того, що вплине на розвиток світу".

Детальніше про нові перспективи світу читайте в статті Дмитра Кулеби "Світовий перехід" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі