Корабель Crew Dragon компанії SpaceX Ілона Маска приводнився в Атлантичному океані

Поділитися
Корабель Crew Dragon компанії SpaceX Ілона Маска приводнився в Атлантичному океані Проект просувається успішно
Місія Demo-1 стала першим успішним польотом приватного пілотованого корабля на МКС.

Корабель Crew Dragon компанії SpaceX Ілона Маска приводнився в Атлантичному океані в межах досяжності від мису Канаверал. Трансляцію вів Youtube-канал NASA.

За попередніми даними, посадка пройшла в штатному режимі, таким чином, місія Demo-1 стала першим успішним польотом приватного пілотованого корабля на МКС.

Crew Dragon був запущений з космодрому на мисі Канаверал ракетою-носієм Falcon 9 другого березня. Перша ступінь ракети-носія незабаром після запуску повернулася на землю, корабель третього березня в автоматичному режимі пристикувався до МКС. В ході тестового польоту на борту не було екіпажу, замість людей на одному з пасажирських крісел сидів манекен на ім'я Ріплі. Він ніс у собі датчики, що дозволяють вивчити навантаження на людину і протестувати розроблений компанією ЅрасеХ і надітий на манекен скафандр, передає Радіо Свобода.

Ілон Маск розмістив в Twitter цілком знаменний момент відстиковки від МКС і прокоментував: "Гарний вигляд".

Beautiful view of the @SpaceX #CrewDragon as it successfully undocked from the International Space Station pic.twitter.com/ycnkagpJbx

А телеканали NASA показали приводнення Crew Dragon і вдалий підйом на борт.

За планами NASA приватні кораблі розробки SpaceX і Boeing повинні замінити для американської космонавтики розроблені в 60-ті роки XX століття російські кораблі "Союз" для доставки астронавтів на МКС.

Маску належать компанії SpaceX (ракети і космічні кораблі), PayPal (електронні платежі), Tesla Motors (електромобілі, в тому числі Model S), Hyperloop Transportation Technologies (проект вакуумного поїзда, що переміщається з надзвуковою швидкістю). Він розробляє і проект польоту на Марс.

Раніше повідомлялося про те, що американський астронавт Базз Олдрін розробляє план колонізації Марса вже до 2040 року.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі