Китай вперше обігнав США за обсягом продажів смартфонів

Поділитися
© mypleer.com
Китай став світовим лідером за обсягом продажів смартфонів за підсумками третього кварталу 2011 року, випередивши США. Такими є дані дослідження, проведеного консалтинговим агентством Strategy Analytics, передає BBC. Таким чином, КНР вперше випередила Сполучені Штати на цьому ринку.

За підсумками липня-вересня 2011 року кількість постачань мобільних пристроїв до Китаю становила 24 млн проти аналогічного показника у 23 млн до США. Аналітики агентства відзначають, що за звітний період у Китаї продажі смартфонів зросли на 58%, тоді як у США знизилися на 7%. Найбільша частка постачань припала на телефони компаній Nokia (28,5%) і Samsung (17,6%).

Представник Strategy Analytics Том Канг вважає, що зростання продажів було викликано хвилею недорогих моделей на базі платформи Android, вироблених китайськими компаніями, а також більшою доступністю смартфонів у роздрібній торгівлі.

Зазначимо, що центр світового споживання з кожним роком все більше зміщується зі США до Китаю. Китайська економіка, яка бурхливо розвивається навіть у найважчу кризу, стимулює зростання доходів населення, яке з задоволенням скуповує все більше машин, техніки та інших товарів тривалого користування. Кілька років тому Китай відібрав у США звання найбільшого авторинку, а цього року - звання найбільшого ринку персональних комп'ютерів (ПК).

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі