Google дозволяє стороннім додаткам збирати дані з листів - The Wall Street Journal

Поділитися
Google дозволяє стороннім додаткам збирати дані з листів - The Wall Street Journal Сторонні розробники під маркою аналізу можуть просканувати та проаналізувати будь-лист будь-якого користувача Gmail © Коммерсантъ
Це суперечить власній політиці безпеки Google - компанія офіційно відмовилася від такого підходу ще у минулому році.

Представники корпорації Google зізналися, що розробники сторонніх додатків можуть аналізувати й поширювати інформацію, отриману з листів інших користувачів Google у поштовому сервісі компанії - Gmail, повідомляє видання The Wall Street Journal.

Інформація про це з'явилася після оприлюднення листа розробників на адресу американського Сенату - сенатори цікавилися у Google ймовірністю витоку витоку особистих даних користувачів. У листі зазначено, що компанія досі дозволяє стороннім розробникам сканування та аналіз листів інших користувачів, не контролюючи використання цієї інформації у подальшому, хоча це суперечить власній політиці безпеки Google - компанія офіційно відмовилася від такого підходу ще в минулому році.

"Розробники можуть обмінюватися даними користувачів з іншими розробниками, якщо вони відкрито розповідають користувачам про те, як використовуються їхні дані", - повідомила віце-президент по публічній політиці Google Сьюзен Молінарі.

Нагадаємо, керівники компаній AT & T Inc, Twitter Inc, Alphabet Google Inc, Amazon.com Inc, Apple Inc APPL.O і Charter Communications Inc повинні дати свідчення про конфіденційність перед групою Сенату США 26 вересня.

5 вересня генеральний директор Twitter Джек Дорсі і операційний директор Facebook Шеріл Сендберг постали перед Сенатом США, де дали свідчення щодо використання соціальних мереж для поширення політичної пропаганди і фейкових новин під час президентської кампанії в США 2016 року. У квітні 2018 року свідчення в Сенаті і Конгресі по цій справі вже дав засновник Facebook Марк Цукерберг.

Під час слухань представник Facebook Шеріл Сендберг визнала, що "фейкові новини" існують, однак спростувала чутки, що керівництво компанії знало про іноземне втручання у вибори-2016. Вона запевнила, що програмісти соціальної мережі закривають всі можливі лазівки для ворожих агентів впливу.

Гендиректор Twitter Джек Дорсі заявив, що сервіс для публічного обміну повідомленнями не є політично чи ідеологічно заангажованим, і створена саме для того, щоб висловитися могли всі бажаючі.

Відповідаючи на питання сенаторів топ-менеджери Facebook і Twitter представили своє бачення загроз в кіберпросторі, однак не змогли ні підтвердити, ні спростувати, що Росія втручалася у вибори 2016 року і вільно чи мимоволі допомогла Трампу стати президентом США.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі