Facebook буде видаляти негативні коментарі про біженців – WSJ

Поділитися
Facebook буде видаляти негативні коментарі про біженців – WSJ Facebook буде боротися з ксенофобськими та расистськими настроями в соціальній мережі
Одночасно з видаленням неприйнятного змісту фахівці займуться виявленням диверсійних груп.

Компанія Facebook спільно з міністерством юстиції Німеччини буде боротися з ксенофобськими та расистськими настроями в соціальній мережі, видаляючи контент, спрямований проти біженців, повідомляє Wall Street Journal.

Міністерство юстиції буде координувати з Facebook та іншими інтернет-представниками створення цільової групи, що буде відслідковувати протизаконні відповідно до законодавства Німеччини коментарі і видаляти їх.

"Ідея полягає в тому, щоб знаходити неприйнятний контент і видаляти його як можна швидше з інтернету", - пояснив міністр юстиції Німеччини Хайко Маас.

Facebook також надасть фінансову підтримку організаціям, що збирають інформацію про скарги на протиправний контент, щоб прискорити процес видалення неприємних коментарів на адресу біженців.

Одночасно з видаленням неприйнятного змісту фахівці займуться виявленням диверсійних груп. Передбачається, що це допоможе запобігти міським акціям протесту, які ведуть до ескалації насильства.

Сплеск коментарів расистського та ксенофобського характеру стався у зв'язку з масовою імміграцією громадян з країн Близького Сходу і Африки в Німеччину. Багато німців негативно поставилися до біженців і засудили політику країни, стосується вільного в'їзду іноземців на її територію.

Як відомо, ФРН є головною метою мігрантів, які щоденно тисячами прибувають до Європи. Так, з початку року Німеччина зареєструвала 450 тисяч біженців. У зв'язку з цим віце-канцлер Зігмар Габріель заявив, що пропозиція виконавчої комісії Євросоюзу, згідно з яким країни ЄС зобов'язані розподілити 160 тисяч біженців між собою за квотами, є лише"краплею в океані".

У 2015 році Німеччина прийме 1 мільйон біженців. Цей наплив буде наймасовішим за весь час існування країни. Приплив біженців змусив владу країни відновити прикордонний контроль на кордоні з Австрією.

Уряд ЄС розробив план з квотним розподілом біженців між країнами ЄС, однак деякі з них, наприклад, Угорщина, Словаччина, Румунія, виступають проти обов'язкового прийому біженців.

Докладніше читайте у статті Олексія Коваля Європу захльостує вал нелегальної міграції для тижневика "Дзеркало Тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі