До 2020 року інтернет пов'яже між собою 50 млрд пристроїв - Технології - dt.ua

До 2020 року інтернет пов'яже між собою 50 млрд пристроїв

27 грудня, 2011, 08:45 Роздрукувати

За прогнозами компанії Ericsson, до 2020 року близько 50 мільярдів працюючих електронних пристроїв будуть взаємодіяти з інтернетом через мережі стільникових операторів або інтернет-провайдерів. До цього числа включено комп'ютери, мобільні телефони, ноутбуки, телевізори та інше електронне обладнання.

© Андрій Товстиженко, ZN.UA

В Ericsson говорять, що багато із сучасних електронних пристроїв стануть мобільними і отримають можливість виходу в інтернет. Віце-президент Ericsson з системної архітектури Хакан Джухаммар пророкує, що мережеві можливості проникнуть буквально всюди і майже всі сьогоднішні домашні пристрої навчаться працювати з мережею.

«Через 10 років коннективність гратиме ключову роль. Ми говоримо про 50 млрд працюючих мережевих пристроїв. Усі домашні предмети будуть оснащені мережевими підсистемами. Звичайно, не впевнений, що зубні щітки отримають підтримку широкосмугових з'єднань, але якщо ваш зубний лікар хоче бачити, що відбувається у вас в роті, то чому б і ні?» - каже він.

Значний розвиток компанія пророкує у сфері M2M-з'єднань (Mashine-to-Mashine), коли одні пристрої будуть з'єднаються з іншими і передавати дані без втручання людей.

Ян Хаглунд, заступник голови підрозділу широкосмугових мереж Ericsson, говорить, що значна частина нинішніх з'єднань обмежена людьми, тобто будь-яке з'єднання так чи інакше зав'язано на людині. У майбутньому ж з'явиться новий клас пристроїв, здатних «говорити» один з одним і без людей. Саме такі пристрої і спровокують експонентний ріст числа підключень.

Підтверджують прогнози компанії й аналітики з компанії InStat, що стверджують, що обсяг даних, переданих у мобільних мережах, із 2009 по 2013 роки щонайменше потроїться. Далі йдуть інженери з Ericsson, за їхніми словами, обсяги тільки мобільного трафіку щорічно подвоюються, таким чином, через 10 років обсяги переданих даних зростуть майже у 100 разів від сьогоднішніх показників.

 

 

За матеріалами: /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1288, 28 березня-3 квітня Архів номерів | Зміст номеру < >