CES 2019: що українські стартапи показують на виставці

Поділитися
CES 2019: що українські стартапи показують на виставці На CES 2019 представлено вісім українських стартапів © Новое время
В українському павільйоні представлено вісім вітчизняних стартапів.

8 січня в Лос-Анджелесі стартувала Виставка споживчої електроніки CES 2019, на якій разом з компаніями зі всього світу представляють свої продукти і українські стартапи. Як повідомляє "Новое время", український павільйон Ukraine Tech Pavilion відкривають на виставці вже третій рік поспіль.

Одним з організаторів українського павільйону на виставці є Українська асоціація венчурного і приватного капіталу (UVCA). За словами виконавчого директора асоціації Ольги Афанасьєвої, журі відбирає для участі у виставці тільки ті продукти, які відносяться до категорії споживчої електроніки, здатні вплинути на ринок, мають свій прототип, що функціонує, і будуть представлені на CES вперше.

У цьому році в українському павільйоні представлено вісім стартапів.

Jollylook

Вінтажна камера з перероблених матеріалів не використовує ніякої електроніки, - тільки папір, лінзи і картридж для миттєвих фотографій. Вартість камери складає 55 доларів, а за додаткові гроші можна придбати набір фільтрів, подствки і додаткові плівки.

Nuka

Стартап пропонує синтетичні канцтовари, наприклад, "вічний" записник, який практично неможливо знищити або списати. Спеціально розроблений папір не промокає і з нього можна стерти навіть звичайну кулькову ручку. Крім того, написане в блокноті можна оцифрувати і перенести в "хмару".

Photon LMS

Український стартап створив портативну модульну фотостудію, яка може вирішити проблему поганого освітлення. Кілька блоків, що підключаються до смартфону або комп'ютера, вміщують 2700 світлодіодів. Вартість такої фотостудії становить до 400 доларів.

Rawr

Нашийник для тварин підключається до інтернету і дозволяє відстежувати пересування вихованця за допомогою додатка. Крім того, власник може відслідковувати стан тварини і температуру. Нашийник також оснащений світлодіодним підсвічуванням.

FunLight

Оригінальний атракціон пропонує користувачам випробувати віртуальну реальність без будь-якого додаткового обладнання. Потужні проектори передають зображення на стіни та підлогу, тому гравці бачать однакове зображення і можуть взаємодіяти один з одним.

Flasty

Тривимірний принтер здатний друкувати їжею. Пристрій може створювати фігурки з сиру, шоколаду, хліба та іншої харчової сировини. Вартість такого принтера складе від 1500 доларів.

Whooshi

"У вуха" пропонує користувачам не тільки бездротовий Bluetooth-підсилювач звуку, але і смарт-програму, яка персоналізує звук під ваш унікальний слух.

iGlam

"Розумна" прикраса підбирає колір під одяг користувачів. При цьому, прикраса виконана зі срібла 925 проби з напівкоштовним камінням.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі