Бот-юрист за півроку виграв справ на три мільйони доларів

Поділитися
Бот-юрист за півроку виграв справ на три мільйони доларів Робот-юрист допомагає користувачам вирішити проблеми в різних ситуаціях
Робот був створений 19-річним студентом Стенфорда.

Британський студент Джошуа Броудер створив сайт DoNotPay, який був покликаний допомогти користувачам оскаржувати несправедливі штрафи за паркування. Після того, як сайт став популярним, Броудер створив іншу програму, яка допомагала користувачам в різних юридичних ситуаціях.

Після того, як ЗМІ розповіли про DoNotPay, користувачі засипали Броудера питаннями, яких з часом стало настільки багато, що він не встигав відповідати на всі. Як заявив сам розробник, "я пробував відповідати на кожне питання, але сайт набирав популярність і стало важко коментувати кожен email в деталях. Найкращим способом для вирішення цієї проблеми стала б комп'ютерна програма, яка могла б спілкуватися з користувачами, відповідати на питання як людина і генерувати тексти апеляційних скарг".

У результаті був створений робот, який задає користувачеві кілька питань, а після того, як інформації стає достатньо, і за умови, що у користувача є законні підстави для подання апеляції, він становить апеляційну скаргу.

Робот може впоратися з ситуаціями з несправедливими штрафами за паркування, страховкою платежів, скасуванням рейсів або потягів. За чотири місяці роботи він дозволив користувачам заощадити близько двох мільйонів фунтів (три мільйони доларів). Якщо робот не може вирішити завдання, він пропонує користувачу зв'язатися з розробником безпосередньо.

Послугами робота скористалися близько 86 тисяч користувачів, 40% з яких стверджують, що змогли домогтися успіху в своїх суперечках.

Раніше повідомлялося про те, що вчені навчили робота робити домашню прибирання. За словами оператора робота, подібний експеримент був проведений тому, що для перевірки працездатності робота необхідно змусити його виконувати різні однотипні процедури, які задіюють різні частини тіла. Але такі процедури дуже нудно проводити, тому для роботи вирішили створити спеціальну смугу перешкод.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі