Інопланетяни - Астрофізики оцінили кількість розумних цивілізацій у Всесвіті - Технології - dt.ua

Астрофізики оцінили кількість розумних цивілізацій у Всесвіті

29 квітня, 2016, 13:10 Роздрукувати

В даний час у Всесвіті може існувати 10 мільярдів розумних видів.

У Всесвіті може існувати 10 мільярдів розумних цивілізацій

Вчені з США оцінили можливість виникнення розумної цивілізації на потенційно придатній для життя екзопланеті і кількість таких світів у Всесвіті. Результати досліджень вчених були опубліковані в журналі Astrobiology.

На думку вчених, людська цивілізація унікальна в спостережуваному Всесвіті тільки тоді, коли ймовірність виникнення життя на придатній для цього екзопланеті дорівнює 10-22. Якщо ж припустити, що людство не унікальне, а ймовірність виникнення життя на екзопланеті дорівнює 10-12, то на даний момент у Всесвіті повинно існувати близько 10 мільярдів розумних цивілізацій.

Читайте також: Вчені представили візуалізацію устрою Всесвіту

До таких висновків учені прийшли, модифікувавши рівняння Френсіса Дрейка з урахуванням відкритих до теперішнього часу екзопланет. Співвідношення Дрейка представляє собою рівність, з однієї сторони якої перебуває добуток семи множників, а з іншого — число позаземних цивілізацій. Дослідники замінили сім множників на два. Перший з них описував кількість придатних для життя планет в заданій частині Всесвіту, а другий – імовірність виникнення розумної цивілізації на придатній для цього планеті.

33
Lenta.ru

Якщо висновки вчених виявляться вірними, то людство є єдиною розумною цивілізацією в Чумацькому Шляху. Старі світи вже загинули, а нові виникнуть тільки після зникнення людства.

Раніше Едвард Сноуден заявив про те, що земляни не можуть розшифрувати код послань інопланетян. В ефірі одного з американських телеканалів він заявив про те, що Всесвіт настільки зацікавлена в охороні комунікації, що інопланетний сигнал може бути просто дуже добре зашифрований. Тому земляни не можуть відрізнити його від навколишнього шуму.

За матеріалами: Lenta.ru /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №27, 13 липня-19 липня Архів номерів | Зміст номеру < >