Зозуля віддав гольову передачу за "Альбасете" в матчі Сегунди

Зозуля віддав гольову передачу за "Альбасете" в матчі Сегунди Зозуля є головною ударною силою "Альбасете" © twitter.com
Українець допоміг своїй команді уникнути поразки.

Український форвард "Альбасете" Роман Зозуля відзначився результативною передачею в матчі проти "Луго" (1:1) у 25-му турі іспанської Сегунди.

Українець вийшов на поле в основному складі і був замінений на 72-й хвилині. За наданий йому час Зозуля встиг отримати "гірчичник" на початку другого тайму і віддати результативну передачу на Дані Родрігеса.

Відзначимо, що також участь у матчі приймав український захисник "Луго" Василь Кравець, який провів на полі всі 90 хвилин.

В "Альбасете" Зозуля перейшов на початку вересня минулого року на правах вільного агента. З тих пір 28-річний форвард виходив на поле у 19 поєдинках Сегунди, в яких забив 7 голів і віддав 3 результативні передачі.

Останнім клубом Зозулі до переходу в "Альбасете" був "Бетіс". Контракт українця діяв до літа 2019 року, проте керівництво клубу розірвало його, тому футболіст дістався "Альбасете" безкоштовно.

Раніше повідомлялося, що Роман Зозуля може продовжити кар'єру в клубі іспанської Прімери.