Зозуля оформив дубль за іспанський "Альбасете"

Зозуля оформив дубль за іспанський "Альбасете" Зозуля оформив другий дубль за останні 5 років © twitter.com
Голи українця допомогли його команді перемогти.

Нападник іспанського "Альбасете" Роман Зозуля оформив дубль в матчі другого іспанського дивізіону проти "Хімнастіка" (2:0).

Обидва м'ячі вдалися українцю протягом п'яти хвилин: Роман відкрив рахунок на 16-й хвилині подвоїв перевагу господарів вже на 21-й.

Це перший дубль Зозулі менш ніж за рік. Минулого разу він двічі відзначився в воротах "Вальядоліда" в матчі Сегунди (2:1) в грудні минулого року.

Зазначимо, що до матчу з "Вальядолідом" Зозуля забивав два голи протягом одного матчу в серпні 2013 року, коли допоміг "Дніпру" обіграти "Шахтар" (3:1).

В "Альбасете" Зозуля перейшов на початку вересня минулого року на правах вільного агента.

Нагадаємо, в липні Зозуля підписав новий контракт з "Альбасете".