Зозуля і Малиновський відзначилися голами у європейських чемпіонатах

Зозуля і Малиновський відзначилися голами у європейських чемпіонатах Зозуля забив свій перший гол у сезоні за "Альбасете" © Marca
Українці успішно виступили в Іспанії та Бельгії.

Український нападник "Альбасете" Роман Зозуля забив свій перший гол у новому сезоні іспанської Сегунди. В двобої 3-го туру з "Кордобою" Зозуля на 62-й хвилині реалізував пенальті.

У матчі шостого туру чемпіонату Бельгії "Генк" на виїзді зіграв внічию з "Кортрейком" (3:3).

Український півзахисник "Генка" Руслан Малиновський спочатку забив свій сьомий гол у сезоні, тим самим відкривши рахунок у поєдинку.

На 75-й хвилині матчу українець заробив пенальті, який не зумів реалізувати Мбвана Самата.

А вже в компенсований арбітром час Малиновський отримав другу жовту картку і був змушений залишити поле.

Раніше українці Яковенко і Дебелко відзначилися голами у європейських чемпіонатах.