"Зоря" стартувала з перемоги в Лізі Європи

"Зоря" стартувала з перемоги в Лізі Європи "Зоря" забила три голи на виїзді © ФК Зоря
Луганчани здобули важливу перемогу в Чорногорії.

25 липня в Подгориці відбувся перший матч другого раунду кваліфікації Ліги Європи між чорногорської "Будучностю" і луганською "Зорею".

У перші 20 хвилин зустрічі дубль оформив Артем Громов. Нападник спочатку скористався передачею з флангу, а потім відзначився після помилки воротаря.

В подальшому українці володіли перевагою, але пропустили після кутового на 60-й хвилині. Крапку в грі поставив Леван Арвеладзе, який замкнув передачу Максима Луньова - 3:1.

Варто відзначити, що це був перший офіційний матч "Зорі" під керівництвом Віктора Скрипника. Поєдинок пройде в Запоріжжі 1 серпня.

"Будучность" - "Зоря" - 1:3
Голи: Перович, 60 - Громов, 15, 19, Арвеладзе, 82

"Будучность": Драгоєвич, Вучич, Міліч, Дамьянович, Болевич, Міркович (Бойович, 77), Стоількович, Бакич (Зарубіца, 46), Божович (Раічкович, 46), Перович, Міїч.

"Зоря": Шевченко, Тимчік, Вернидуб, Чеберко, Михайличенко (Абу Ханна, 85), Іванісеня, Кочергін, Юрченко (Луньов, 64), Хомченовський, Громов (Арвеладзе, 80), Будківський.

Попередження: Бакич, Міїч, Міркович, Перович, Болевич - Михайличенко.

"Будучность" - "Зоря": огляд матчу, відео голів.