"Зоря" стала другим півфіналістом Кубка України

"Зоря" стала другим півфіналістом Кубка України Караваєв оформив дубль © Sport Arena
Луганчани здобули розгромну перемогу над "Волинню".

Відбувся поєдинок 1/4 фіналу Кубка України між луганською "Зорею" і луцькою "Волинню". Перемогу з рахунком 5:0 святкували номінальні господарі. Перша зустріч команд у Луцьку завершилася нічиєю (1:1), тому луганчани пройшли далі.

У першому таймі "Зоря" вийшла вперед після точного удару Гордієнко з лінії штрафного, а на 40-й хвилині гості ще й залишилися в меншості - другу жовту картку отримав захисник Горопевшек. Через п'ять хвилин після перерви Петряк отримав передачу низом з флангу від Гордієнко і з другої спроби перекинув м'яч через Шуста - 2:0.

Наприкінці поєдинку "Волинь" остаточно втратила віру в успіх, коли підопічні Кварцяного залишилися удев'ятьох через ще одне видалення - дві поспіль жовті картки отримав Богданов. При цьому лідер "Зорі" Караваєв оформив дубль, а остаточний розгромний рахунок красивим ударом встановив захисник Опанасенко - 5:0.

Таким чином, "Зоря" стала другим півфіналістом Кубка України після донецького "Шахтаря", який розібрався з полтавською "Ворсклою".

"Зоря" - "Волинь" - 5:0 (перший матч - 1:1)
Голи: Гордієнко, 20, Петряк, 50, Караваєв, 77, 87, Опанасенко 90+1

"Зоря": А. Шевченко, Опанасенко, Чечер, Ткачук, Сухоцький, Гордієнко (Пауліньо, 70), Танковський, Караваєв, Ліпартія (Чайковський, 59), Петряк, Будківський

"Волинь": Шуст, Богданов, Жуніч, Шабанов, Польовий, Горопевшек, Логінов, Герасим'юк (Дудик, 71), Кравченко, Мемешев (Никитюк, 88), Козьбан (Дєда, 46)

Попередження: Опанасенко - Горопевшек, Польовий, Жуніч, Богданов, Шабанов

Видалення: Горопевшек, 40, Богданов, 85

Сьогодні, 6 квітня, свої матчі Кубка України між собою також проведуть "Динамо" і "Олександрія", а також "Дніпро" та "Сталь".