"Зоря" провела не найкращу свою гру – Вернидуб

"Зоря" провела не найкращу свою гру – Вернидуб "Зоря" поступилася "Герті" з рахунком 0:2 © ФК Зоря
Наставник луганського клубу зазначив втому деяких ключових виконавців.

Головний тренер "Зорі" Юрій Вернидуб прокоментував поразку від "Герти" в матчі Ліги Європи.

"Програш – це завжди програш. Це не найкраща наша гра, особливо якщо говорити про першоий тайм, коли пропустили швидкий м'яч. Потім почали грати в те, що хотілося.

У другому таймі думав, що буде шанс зрівняти рахунок, але безглузда дитяча помилка призвела до того, що пропустили швидкий м'яч. Після вже було зрозуміло, що "Герта" свого не упустить.

Зіграла свою роль втому нашої лінії атаки. Було видно, що немає свіжості у Караваєва і Юрі, Сілас мені теж не сподобався сьогодні. Думаю, насичений графік усе-таки дав про себе знати, хоча я думав, що хлопці проявлять характер і зможуть зрівняти шанси. Нічого страшного. Ми тільки вчимося. Потрібно вчитися на своїх помилках і не повторювати їх", – сказав Вернидуб в інтерв'ю телеканалу "Футбол 2".

Нагадаємо, що в матчі 4-го туру групового турніру Ліги Європи "Зоря" поступилася "Герті" в Берліні з рахунком – 0:2.

Після чотирьох зіграних турів луганський клуб йде на другому місці в турнірній таблиці своєї групи.

У наступному турі "Зоря" на виїзді зіграє з лідером квартету шведським "Естерсундом".

"Герта" - "Зоря": ключові моменти матчу, відео голів.