"Зоря" поступилася "Еспаньолу" в Іспанії

"Зоря" поступилася "Еспаньолу" в Іспанії Іспанці здобули комфортну перевагу © Twitter
Луганчани зуміли забити гол, але пропустили тричі.

У четвер, 22 серпня, в Іспанії в рамках першого матчу раунду плей-офф кваліфікації Ліги Європи зустрілися "Еспаньол" і луганська "Зоря".

Поєдинок пройшов в Іспанії і завершився поразкою української команди з рахунком 1:3.

Луганчани зуміли першими вийти вперед, коли Кочергін завершив стрімку атаку точним ударом у нижній кут воріт.

Іспанці активізувалися після перерви і зуміли зрівняти рахунок на 57-й хвилині, коли головою точно пробив Феррейра. Пізніше "Еспаньол" заробив пенальті, але Гранеро не зумів переграти Шевченка.

В подальшому господарі таки зуміли дотиснути підопічних Віктора Скрипника. Спочатку вивів іспанців вперед Лопес, а потім крапку поставив Варгас - 3:1.

Матч-відповідь відбудеться 29 серпня в Запоріжжі.

"Еспаньол" - "Зоря" - 3:1
Голи: Феррейра, 57, Х. Лопес, 79, Варгас, 81 - Кочергін, 38

"Еспаньол": Д. Лопес, Х. Лопес, Мармоль, Калера, Віла (Санчес, 46), Гранеро, Ітурраспе (Рока, 20), Дардер, Пуадо (Варгас, 71), Феррейра, Ву Лей

"Зоря": Шевченко, Тимчик, Абу Ханна (Білий, 81), Чеберко, Михайличенко, Кочергін, Ледньов, Іванисеня (Арвеладзе, 90+1), Луньов (Юрченко, 63), Кабаєв, Громов

Попередження: Феррейра - Абу Ханна, Громов

На 76-й хвилині Естебан Гранеро не забив пенальті (воротар).

"Еспаньол" – "Зоря": огляд матчу, відео голів.