Зінченко віддав дві гольові передачі в матчі за ПСВ

Зінченко віддав дві гольові передачі в матчі за ПСВ Зінченко провів успішний матч за ПСВ © PSV.nl
Українець став героєм поєдинку чемпіонату Нідерландів.

Півзахисник збірної України і ПСВ Олександр Зінченко став одним з кращих гравців матчу чемпіонату Нідерландів. Українець провів на полі весь поєдинок проти "Ден Хаага" (3:1) і став автором двох гольових передач.

У першому епізоді на 50-й хвилині саме подача Зінченка з кутового призвела до голу - де Йонг замикав навіс від українця ударом головою, а гол записали на гравця "Ден Хаага", який останнім торкнувся м'яча.

На 55-й хвилині Олександр Зінченко побачив вільну зону і гострим пасом вивів де Йонга один на один з кіпером - форвард реалізував момент. За підсумками матчу українець отримав від авторитетного порталу Whoscored високу оцінку 8,1 і разом з Гастоном Перейро, автором першого м'яча команди, став одним з кращих футболістів поєдинку.

Огляд дій Зінченка в матчі ПСВ - "Ден Хааг":

Нагадаємо, влітку Зінченко перейшов в "Ман Сіті", але був відправлений в оренду в ПСВ. У поточному сезоні українець провів в чемпіонаті Нідерландів шість матчів.