Зінченко допоміг "Манчестер Сіті" пройти в півфінал Кубка Англії

Зінченко допоміг "Манчестер Сіті" пройти в півфінал Кубка Англії Зінченко відіграв 34 хвилини © twitter.com/ManCity
Українець вийшов з лави для запасних.

Гравець "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко чвертьфінальний матч Кубка Англії проти "Суонсі" (3:2) почав на лавці запасних.

На 57-й хвилині, за рахунку 0:2, Пеп Гвардіола випустив українця замість Фабіана Делфа, а команда з Манчестера зуміла відігратися, вигравши матч з рахунком 3:2.

WhoScored оцінив Олександра у 6.9 – це п'ятий показник в складі манчестерського клубу. Більше тільки у Бернарду Сілви (8.9), Серхіо Агуеро (7.9), Рахіма Стерлінга (7.0) та Габріела Жезуса (7.0).

22-річний футболіст за отримані 34 хвилини зробив 59 дотиків до м'яча, віддав 23 з 44 точних пасів (52% точності), у тому числі 1 ключову, виграв 1 з 3 верхових єдиноборств, здійснив 2 відбори і 2 виноси м'яча.

Нагадаємо, Зінченко в 2014 році покинув донецький "Шахтар", розірвавши контракт в односторонньому порядку, після чого перейшов у російську "Уфу", а пізніше - в "Манчестер Сіті" за 3,5 мільйона євро.

В поточному сезоні Зінченко провів 21 матч у складі "Сіті", в яких забив 1 гол і зробив 5 асистів.

Раніше повідомлялося про те, що "Манчестер Сіті" хоче продовжити контракт із Зінченком.