Жіноча збірна України поступилася Росії на чемпіонаті Європи з волейболу

Жіноча збірна України поступилася Росії на чемпіонаті Європи з волейболу Українки поступилися суперницям на тай-брейку © twitter.com
Українки зазнали поразки у впертій боротьбі на старті турніру.

Жіноча збірна України з волейболу програла збірній Росії у стартовому матчі чемпіонату Європи за підсумками п'яти сетів - 2:3.

Росіянки двічі виходили вперед, а українки обидва рази зрівнювали рахунок, тому результат поєдинку вирішувався на тай-брейку. Там обидві команди намагалися діяти без помилок, але збірній Росії вдалося краще впоратися з тиском і в середині партії взяти чотири очки поспіль, що й допомогло їм перемогти.

Жіночий чемпіонат Європи. Група С. Перший тур

Росія - Україна 3:2 (25:18, 20:25, 25:23, 23:25, 15:13)

Чемпіонат Європи з волейболу проходить в Азербайджані та Грузії. Збірна України потрапила до групи С, де її суперницями стали команди Росії, Туреччини і Болгарії. В 1/4 фіналу турніру вийде тільки переможець групи, а 2-3 місця зіграють у кваліфікаційному раунді плей-офф.

Свій наступний матч на турнірі Україна зіграє вже завтра, 23 вересня, проти Болгарії.

Раніше визначився чемпіон Європи з волейболу серед чоловіків.