Здобувши перемогу на Гран-прі Італії, Хемільтон повернувся у чемпіонську гонку

Здобувши перемогу на Гран-прі Італії, Хемільтон повернувся у чемпіонську гонку Льюїс Хемілтон (в центрі) виграв Гран-прі Італії © f1news.ru
Чемпіонат світу з гонок серії Формула-1 виходить на завершальну стадію. Перемогу на 13 етапі першості здобув британець Льюїс Хемілтон.

Британський автогонщик Льюїс Хемілтон з команди "Мерседес" здобув перемогу на Гран-прі Італії, що відбувся у рамках чемпіонату світу з перегонів серії Формула-1.

На автодромі в Монці йому вдалося перегнати партнера по команді Ніко Росберга, і тепер Хемілтон знову претендує на чемпіонство, відстаючи від опонента на 22 очки. Третім до фінішу прийшов бразилець Феліпе Масса з "Вільямса".

Хемілтон помилився на старті і пропустив вперед Росберга, опинившись на четвертому місці. Однак поступово британець надолужив згаяне і, розібравшись з низкою пілотів, почав атакувати німця. В середині гонці Росберг не витримав чергової спроби обгону з боку конкурента і пропустив його вперед. Довести справу до перемоги було справою техніки і досвіду, і британський гонщик чудово впорався з цим завданням.

Гран-прі Італії. Монца. 306,720 км (53 кола по 5793 м).

McLaren Mercedes 38

Кубок Конструкторів. 1. Мерседес - 454. 2. Ред Булл - 272. 3. Вільямс - 177. 4. Феррарі - 162.

Додамо, що 21 вересня в Сінгапурі відбудеться нічна гонка в рамках Гран-прі Сінгапуру. Гонщики проїдуть 61 коло вулицями міста.

Раніше повідомлялося, що один етап чемпіонату світу-2014 Гран-прі Сочі може не відбутися із-за можливих санкцій, спрямованих проти агресії Російської Федерації в Україні. !zn