Збірна України з шахів здолала США на чемпіонаті світу

Збірна України з шахів здолала США на чемпіонаті світу Ганна Музичук виграла свою партію в протистоянні зі збірною США
Командна першість триває в китайському Ченду: українки здобули другу перемогу на змаганнях, і поки розмістилися на четвертому місці турнірної таблиці.

Жіноча збірна України з шахів здолала США на командному чемпіонаті світу, який в ці дні проходить в китайському Ченду. У поєдинку, який складався з чотирьох матчів українки здобули дві перемоги і двічі зіграли внічию, зафіксувавши підсумковий рахунок 3:1.

Таким чином, українки, які є чинними чемпіонками світу, здобули вже другу перемогу на чемпіонаті. Раніше їм вдалося обіграти збірну Казахстану. У турнірній таблиці чемпіонату світу "синьо-жовті" ділять 3-4 місця з Китаєм - в активі обох команд по п'ять очок. На першому місці - Грузія (7 очок), слідом за нею йде Росія (6).

Україна - США - 3:1

Анна Музичук - Татев Абрахамян - 1:0

Марія Музичук - Катерина Нємцова - 0,5:0,5

Наталія Жукова - Вікторія Ні - 1:0

Інна Гапоненко - Аліса Мельохіна - 0,5:0,5.

Наступний матч українки проведуть 23 квітня проти лідера першості Грузії. Орієнтовний час початку поєдинку - 10:00.

5 квітня одна з шахісток української збірної Марія Музичук завоювала звання чемпіонки світу, обігравши в фіналі росіянку Наталію Погонину.