Збірна України по біатлону виграла "бронзу" на етапі Кубка світу

Збірна України по біатлону виграла "бронзу" на етапі Кубка світу Підгрушна провела хорошу гонку © Sport Arena
Українські біатлоністки вдало завершили другий етап Кубка світу.

В австрийському Хохфільцені сьогодні, 13 грудня, пройшов другий етап Кубка світу. Збірна України у складі Юлії Джими, Ольги Абрамової, Олени Підгрушної і Валентини Семеренко виступала на жіночій естафеті.

Українки не зуміли уникнути промахів на вогневих рубежах, але в цілому провели гонку на високому рівні і зайняли третє підсумкове місце, поступившись переможницям італійкам всього на 13 секунд.

Хохфільцен, жіноча естафета

1. Італія (0+8) 1:05:32.6
2. Німеччина (0+7) +0.2
3. Україна (0+10) +13.1.

Нагадаємо, що 5 грудня Олена Підгрушна виграла другу бронзову медаль на першому етапі Кубка світу в шведському Остерсунді, фінішувавши в спринтерській гонці третьою.