Збірна України обіграла Францію на чемпіонаті Європи U-19

Збірна України обіграла Францію на чемпіонаті Європи U-19 Українські футболісти вирвали перемогу в більшості © ФФУ
Українські футболісти вирвали перемогу наприкінці зустрічі.

Збірна України провела стартовий матч на чемпіонаті Європи U-19. У першому турі українці обіграли французів з рахунком 2:1.

Рахунок у матчі на 13-й хвилині відкрив Георгій Цитаїшвілі. На 22-й хвилині Рафік Гітан відновив рівновагу, а в середині другого тайму французи залишилися в меншості. На 86-й хвилині Сергій Булєца встановив остаточний рахунок після контратаки.

Франція U-19 - Україна U-19 - 1:2
Голи: Гитан, 23 - Цитаїшвілі, 13, Булєца, 86

За регламентом турніру у фінальній частині змагань збірні розбиваються на дві групи по чотири команди. По дві найкращі команди кожної з груп продовжують боротьбу в півфіналах, переможці яких зустрічаються у фіналі. Також за підсумками Євро-2018 стануть відомі учасники ЧС-2019 (U-20), якими стануть перші п'ять команд континентальної першості.

Українці в групі В зіграють з Англією (20 липня) і Туреччиною (23 липня).

Раніше повідомлялося про те, що Шевченко допоміг тренеру збірної Росії Черчесову у підготовці до ЧС-2018.