Збірна Чехії виграла київський фінал чемпіонату Європи з міні-футболу

Збірна Чехії виграла київський фінал чемпіонату Європи з міні-футболу Збірна Чехії є чинним чемпіоном світу © XSport.ua
Чинні чемпіони світу стали найсильнішими на континенті.

Збірна Чехії вперше в історії стала переможцем чемпіонату Європи з міні-футболу.

У фіналі Євро-2018, який проходив на київському Гідропарку, чехи після розгрому кривдника збірної України Англії в півфіналі (5:0) зустрілися з румунами, які в 1/2 фіналу в серії пенальті пройшли Казахстан (2:2, 3:1 - по пен.).

Чехія, яка вже шість разів піднімалася на п'єдестал чемпіонату Європи, зуміла вперше у своїй історії виграти континентальну першість. Таким чином, чехи одночасно є чемпіонами Європи і чемпіонами світу.

Чехія - Румунія - 4:1
Голи: Коуделка, 2, 32, Падера, 7, 35 - Немітану, 34

Зазначимо, що третє місце дісталося Казахстану, який у бронзовому фіналі обіграв Англію - 2:0.

Україна не зуміла пробитися в півфінал чемпіонату Європи з міні-футболу.