Збірна Аргентини впоралася з Росією і виграла чемпіонат світу з футзалу

Збірна Аргентини впоралася з Росією і виграла чемпіонат світу з футзалу Аргентинці стали кращими на турнірі © fifa.com
Відбувся фінальний поєдинок турніру, на якому аргентинці перемогли вперше в історії.

В Колумбії завершився чемпіонат світу з футзалу. У фінальному поєдинку зустрічалися збірні Аргентини та Росії.

Росіяни першими вийшли вперед, але практично відразу пропустили гол у відповідь. До кінця першого тайму аргентинці вийшли вперед, а відразу після перерви Ліма зрівняв рахунок. Однак знову Аргентина швидко повернула собі перевагу, після чого забила і четвертий м'яч. За півтори хвилини до кінця зустрічі рахунок став 5:2, що фактично означало поразку Росії. Але росіяни не здалися і зуміли забити ще двічі, проте зрівняти рахунок у матчі їм вже не судилося.

Чемпіонат світу з футзалу. Фінал

Аргентина - Росія - 5:4
Голи: Вапоракі, 16, 39, Куззоліно, 20, Бренді, 22, 23 - Ліма, 16, 22, 40, Лісков, 39

Нагадаємо, збірна Аргентини на стадії 1/8 фіналу вибила з боротьби Україну, здобувши перемогу з рахунком 1:0 в овертаймі.