Захисник "Шахтаря" включений в символічну збірну тижня в Лізі Європи

Захисник "Шахтаря" включений в символічну збірну тижня в Лізі Європи Ракицький відкрив рахунок e матчі © ФК Шахтер
Ярослав Ракицький також претендує на звання найкращого гравця перших чвертьфінальних матчів.

Офіційний сайт УЄФА представив символічну збірну перших чвертьфінальних матчів Ліги Європи. В число одинадцяти кращих гравців тижня увійшов захисник "Шахтаря" Ярослав Ракицький.

У виїзному матчі проти "Браги", який завершився перемогою "Шахтаря" з рахунком 2:1, Ракицький провів на полі весь матч і відзначився забитим голом. Також захисник заробив жовту картку і пропустить наступну гру.

Символічна збірна тижня: Роман Вайденфеллер ("Боруссія"), Ярослав Ракицький ("Шахтар"), Деян Ловрен ("Ліверпуль"), Тімоті Колодзейчак ("Севілья"), Деніс Суарес ("Вільярреал"), Юліан Вайгль ("Боруссія"), Евер Банега ("Севілья"), Рафа Сілва ("Брага"), Кевін Гамейро ("Севілья"), Аріц Адуріс ("Атлетик"), Седрік Бакамбю ("Вільярреал")

UEFA

Також відзначимо, що Ракицький претендує на звання найкращого гравця тижня. Крім нього номіновані форвард "Ліверпуля" Дівок Орігі, форвард "Вільярреала" Седрік Бакамбю і нападник "Атлетика" Аріц Адуріс.

Нагадаємо, за підсумками перших матчів 1/8 фіналу Ліги Європи в символічну збірну турніру був включений Олександр Кучер.