Южненський "Хімік" здобув другу перемогу в Кубку Європи ФІБА

Южненський "Хімік" здобув другу перемогу в Кубку Європи ФІБА "Хімік" йде без втрат © БК Химик
Чемпіони України з боєм домоглися виїзного тріумфу в Литві.

БК "Хімік" в овертаймі домігся другої поспіль перемоги у новому європейському баскетбольному турнірі - Кубку Європи ФІБА. Українці впоралися з литовським "Ювентусом".

У першій чверті українці пішли у відрив на вісім очок, але в подальшому гості поступово розгубили перевагу. В заключному періоді "Хімік", поступаючись супернику два очки, зумів до сирени зрівняти рахунок і перевести розв'язку в овертайм. Там у "Хіміка" залишилося більше сил, що і вилилося в переможний рахунок завдяки триочковому і втраті м'яча суперником в останні секунди.

Найкращим у команді Олега Юшкіна став американський захисник Бранден Фрезьєр, на рахунку якого 24 очки, 7 підбирань і 7 передач.

"Ювентус" Литва - "Хімік" - 86:90 ОТ (12:20, 22:15, 18:15, 22:24, 12:16)

"Хімік": Фрезьєр (24 + 7 підбирань + 7 передач), Попов (9), Конєв (7 + 7 підбирань), Шоу (10), Антіпов (4), Мальчевський (3), Бєліков, Рябчук (4), Прокопенко (3), Петров (26 + 7 підбирань), Сидоров.

В іншому поєдинку групи L естонський "Тарту" на виїзді впорався з кіпрською ЕТА - 67:55.