"Ювентус" - "Реал" 2:1 - відео голів

Відео
"Ювентус" - "Реал" 2:1 - відео голів "Ювентус" приніс "Реалу" другу поразку у євросезоні
У першому матчі півфінального протистояння в Лізі Чемпіонів глядачі побачили захоплюючу дуель двох італійських фахівців.

Матч Ювентус - Реал відбувся 5 травня на стадіоні "Ювентус-Арена" у Турині. Місцевій команді вдалося завдати чинному володарю трофею друге в сезоні поразка - 2:1.

Вже на 8-й хвилині рахунок відкрили господарі - нападник Альваро Мората першим опинився на добиванні після удару Карлоса Тевеса. "Королівський клуб" на 27-й хвилині відповів голом Кріштіану Роналду. Португалець головою замкнув навісну передачу Джеймса Родрігеса.

На 57-й хвилині Карлос Тевес встановив остаточний рахунок, реалізувавши пенальті за фол на себе з боку Марселу. Аргентинець тікав один на один з Ікером Касільясом, а бразилець завалив його.

Матч-відповідь відбудеться в Мадриді 13 травня.

"Ювентус" (Італія) – "Реал" (Іспанія) – 2:1 (1:1)

Голи: Мората, 9 (1:0). Кріштіану Роналду, 27 (1:1). Тевес, 58 – з пенальті (2:1).

"Ювентус": Буффон, Ліхтштайнер, Бонуччі, К'єлліні, Евра, Пірло, Стураро (Барцальї, 64), Маркізіо, Відаль, Мората (Льоренте, 78), Тевес (Перейра, 86).

"Реал": Касільяс, Карвахаль, Пепе, Варан, Марселу, Родрігес, Серхіо Рамос, Кроос, Іско (Ернандес, 63), Кріштіану Роналду, Бейл (Хесе, 86).

Попередження: Бонуччі, 5. Тевес, 47. Відаль, 56. Марселу, 57. Карвахаль, 75. Кроос, 85. К'єлліні, 90+3.

Судді: АТКІНСОН. Малларки, Маррінер, Тейлор, Чайлд (всі - Англія).

5 травня. Турин. "Ювентус Стедіум".

"Реал" насилу пройшов в півфінал, лише наприкінці другого матчу, забивши гол у ворота земляків з "Атлетіко". Туринці здолали бар'єр у вигляді "Монако", однією із сенсацій нинішнього плей-офф.

В іншому матчі 1/2 фіналу 6 травня "Барселона" прийматиме "Баварію". Глядачів чекає захоплююче протистояння колишньої і нинішньої команд Хосепа Гвардіоли.