Ярмоленко пропустив лондонське дербі через травму спини

Ярмоленко пропустив лондонське дербі через травму спини Команда Ярмоленка програла © Sky Sports
Українець не потрапив до заявки на матч АПЛ вперше з 10 серпня.

Як повідомляє офіційний сайт "Вест Хема", Андрій Ярмоленко отримав травму спини та не зміг допомогти "молотобійцям" у матчі з "Арсеналом".

Ступінь важкості ушкодження і період відновлення поки що невідомий. До цього, в жовтні минулого року, Ярмоленко пропустив 10 місяців після отриманої травми ахілла в матчі з іншим лондонським клубом – "Тоттенгемом".

Вчора, 9 грудня, в Лондоні відбувся матч 16-го туру АПЛ між "Вест Хемом" та "Арсеналом". "Молотобійці" забили першими, але "каноніри" в другому таймі за 9 хвилин тричі вразили ворота команди українця. Підсумковий рахунок - 1:3. До слова, це перша перемога новоспеченого тренера "Арсеналу" Фредріка Юнгберга після його приходу до команди.

"Молотобійці" після цієї поразки опустилися на 16-ту позицію в турнірній таблиці, випереджаючи зону вильоту на одне очко.

Андрій Ярмоленко провів за "Вест Гем" у цьому сезоні 14 матчів, у яких забив 3 голи та віддав 1 результативну передачу.

Раніше повідомлялося про те, що "Реал" планує повернути Луніна з оренди у січні.