Ярмоленко дебютував за дортмундську "Боруссію"

Ярмоленко дебютував за дортмундську "Боруссію" Ярмоленко зіграв 10 хвилин © twitter.com/bvb
Допомогти здобути перемогу дортмундцям українець не зміг.

Півзахисник дортмундської "Боруссії" Андрій Ярмоленко дебютував за свій новий клуб.

Український футболіст вийшов у поєдинку Бундесліги проти "Фрайбурга". Ярмоленко на 79-й хвилині з'явився на полі замість Маріо Гетце при 0:0. Матч з таким рахунком в підсумку і закінчився.

Нагадаємо, Ярмоленко перейшов в дортмундську "Боруссію" влітку нинішнього року з київського "Динамо".

За даними ЗМІ, "Боруссія" заплатила за лідера збірної України 25 мільйонів євро.

Ярмоленко провів за "Динамо" 339 матчів, в яких забив 137 голів, в тому числі і 99 в УПЛ. За збірну України, хавбек зіграв 69 матчів і забив 29 голів.

Раніше Андрій Ярмоленко приїхав на базу "Динамо" і попрощався з командою.