Віта Семеренко потрапила в топ-10 спринту на етапі Кубка світу з біатлону

Віта Семеренко потрапила в топ-10 спринту на етапі Кубка світу з біатлону Віта Семеренко фінішувала шостою © biathlon.com.ua
Українка зуміла потрапити в квіткову церемонію в Оберхофі.

Сьогодні, 10 січня, в німецькому Оберхофі спринтерською гонкою у жінок стартував четвертий етап Кубка світу з біатлону. Найкращою з українок стала Віта Семеренко, яка пройшла дистанцію без промахів і з відставанням від лідера в 29 секунд стала шостою, потрапивши в квіткову церемонію.

Анастасія Меркушина без промахів, але зі слабким ходом фінішувала у четвертому десятку, а Валя Семеренко, Юлія Джима і Юлія Журавок навіть не потрапили в топ-60 гонки, які отримають право виступити у гонці переслідування.

Зазначимо, що виграла гонку італійка Ліза Віттоцці, другою стала Анаіс Шевальє, третьої - Ханна Нберг.