Верняєв виграв три "золота" на турнірі в Бразилії

Верняєв виграв три "золота" на турнірі в Бразилії Верняєв виграв три "золота" © nv.ua
Українські гімнасти виступили на ліцензійному турнірі в Ріо-де-Жанейро.

В Ріо-де-Жанейро пройшов турнір зі спортивної гімнастики Olympic Test Event, за підсумками якого спортсмени отримують олімпійські ліцензії. Олег Верняєв та Ігор Радівілов на двох здобули чотири медалі.

Верняєв, який є чемпіоном світу і Європи, показав кращий результат на паралельних брусах з результатом 16,133. Також українець посів перше місце у вільних вправах (15,266). Третє золото лідер збірної України здобув в опорному стрибку з показником 15,333.

Ще одна медаль на рахунку Радівілова, який зумів потрапити на подіум в опорному стрибку, взявши "бронзу" (14,649).

Варто відзначити, що раніше збірна у складі Олега Верняєва, Ігора Радівілова, Максима Семянківа, Андрія Сенічкіна та Іллі Єгорова посіла друге місце в командному турнірі, скориставшись останнім шансом на отримання командної олімпійської ліцензії.

Нагадаємо, на початку квітня Верняєв та Радівілов виступили на етапі Кубка світового виклику в німецькому Коттбусі, вигравши на двох три золоті медалі.